کیفیت مشخصات تویوتا 2016 toyota chr 2017 Toyota chr

کیفیت: مشخصات تویوتا 2016 toyota chr 2017 Toyota chr 2018 Toyota chr NEW TEST – –

گت بلاگز اخبار اجتماعی معلوم نیست تجاوز شده است است , اظهارت تازه و عجیب نماینده خمینی شهر

محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس که در تصویر العمل به انتشار خبر تجاوز به دختر فرزند افغان در این شهر، خواستار برکناری مدیر اورژانس اجتماعی شده است

معلوم نیست تجاوز شده است است , اظهارت تازه و عجیب نماینده خمینی شهر

اظهارت تازه و عجیب نماینده خمینی شهر؛ معلوم نیست تجاوز شده است است

عبارات مهم : مجازات

محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس که در تصویر العمل به انتشار خبر تجاوز به دختر فرزند افغان در این شهر، خواستار برکناری مدیر اورژانس اجتماعی شده است بود، آن هم به علت انتشار خبر حادثه، با وجود تایید پزشکی قانونی از مواضع خود کوتاه نمی آید و بروز تجاوز را تکذیب می کند.

معلوم نیست تجاوز شده است است , اظهارت تازه و عجیب نماینده خمینی شهر

پس از آنکه مدیر شرکت اورژانس اجتماعی کشور خبر تلخ تجاوز به یک کودک افغانستانی ساکن خمینی شهر از سوی سه مرد را که گفته می شود ایرانی بوده اند، رسانه ای کرد،نامه ای در پایگاه اطلاع رسانی سیدمحمدجواد ابطحی، نماینده این شهر منتشر شد که بسیاری را متعجب کرد و تصویر العمل هایی فراوانی را برانگیخت.

او در این نامه صراحتا از انوشیروان محسنی بندپی، مدیر شرکت بهزیستی کل کشور، می خواهد که مدیر اورژانس اجتماعی کشور را به علت رسانه ای کردن عنوان و سوء استفاده رسانه های ضد انقلاب از کار برکنار کند.

محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس که در تصویر العمل به انتشار خبر تجاوز به دختر فرزند افغان در این شهر، خواستار برکناری مدیر اورژانس اجتماعی شده است

این نماینده اصولگرا و عضو جبهه پایداری راجع به این نامه و تصویر العمل های منفی گسترده به آن توضیحاتی داده است.

آقای ابطحی، شما نامه ای نوشتید و خواستار عزل مدیر اورژانس اجتماعی کشور به علت افشای تجاوز به کودک حدود شش ساله افغانستانی شدید، این اقدام در حیطه اختیارات نمایندگی است؟ بر اساس قانون اساسی نماینده حق اظهارنظر در تمام موارد را دارد ولی درخواست عزل نیز مشمول بر اختیارات نمایندگی شما می شود؟

مقام مافوق او (رئیس اورژانس اجتماعی کشور) آقای محسنی بندپی (رئیس شرکت بهزیستی کشور) از دوستان خوب ما در مجلس هشتم است و بنده را می شناسد و دغدغه مرا نیز درک می کند. در ضمن من همان شب هم در روزنامه 19 خرداد دیدم که اقای جعفری (رئیس شرکت اورژانس اجتماعی کشور) بیانات خود را تکذیب کرد و گفت که رسانه ها این بیانات را به من نسبت داده اند.

یعنی اصل ماجرا چیز دیگری بوده و ایشان به نوعی از مواضع خود کوتاه آمد. واقعیت مطلب این است هرکسی در جایگاه خودش باید اظهارنظر کند و بداند چه می گوید. اگر ایشان مدیر شرکت اورژانس اجتماعی کشور نبود من مشکلی با حرف هایش نداشتم.

معلوم نیست تجاوز شده است است , اظهارت تازه و عجیب نماینده خمینی شهر

این طبیعی است که مدیر اورژانس اجتماعی کشور در حیطه اختیارات خود راجع به مسئله ای که اتفاق افتاده اظهارنظر کند و پاسخ سوالات را بدهد.

نه، نه، هیچ رسانه ای از ایشان سوالی نکرده است ، ایشان خودش این مسئله را رسانه ای کرد. اصلا خبری نبود. بحث من این است که مخصوصا در زمینه پرسشها اخلاقی و آبروی افراد باید به تبعات امنیتی عنوان دقت کرد. من نمی گویم مجازات نکنند بلکه باید متجاوز را به اشد مجازات رساند. ما خودمان مقید به این هستیم، خود من در مجلس هشتم طرح شدت یافتن مجازات را دادم که رسانه های ضد انقلاب مانند صدای آمریکا تصویر من را زدند و نوشتند قاتل!

محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس که در تصویر العمل به انتشار خبر تجاوز به دختر فرزند افغان در این شهر، خواستار برکناری مدیر اورژانس اجتماعی شده است

من شدت یافتن مجازات را جهت این پرسشها اخلاقی درخواست کردم. اتفاق ای رخ داده بود که ما خودمان درخواست شدت یافتن مجازات این قبیل جرائم را کردیم، ولی بحث من این است که آموزه های دینی و اسلام به ما می گوید که در این پرسشها خیلی خیلی با احتیاط وارد شویم. شما می دانید اثبات زِنا یا لواط چگونه است؟

بله، می دانم.

پس می دانید اثبات زِنا یا لواط در اسلام کاری بسیار سخت است ولی اگر اثبات هم بشود مجازاتش وحشتناک است تا قبح کار از بین نرود. شما ببینید یک سلسله اخبار منتشر شد که به عنوان نمونه این دختر (دختر افغانستانی که مورد تجاوز 3 مرد قرار گرفته است) این طور شد، آتنا چنان شد، ستایش چنین شد، فلانی فلان شد، مدرسه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران هم آن طور شد.

معلوم نیست تجاوز شده است است , اظهارت تازه و عجیب نماینده خمینی شهر

اورژانس اجتماعی باید آسیب شناسی اجتماعی کند، اصلا کارش همین هست. به نظرتان بهتر نبود به جای نوشتن این نامه و درخواست عزل مدیر اورژانس اجتماعی کشور، درخواست اولویت قراردادن لایحه پیگیری به حقوق کودکان را ارائه می کردید؟

بله، خود ما هم دنبال آن عنوان هستیم.

یعنی درخواست در اولویت قرار گرفتن این عنوان را کرده اید؟

نه، زن سلحشوری (نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون امید) به دنبال آن است.

حرف من این است که اصولا این اخبار تا اثبات نشده اند نباید منتشر شود. شما به عنوان یک خبرنگار الان می روید و یک نفر به شما یک تهمتی می زند؛ آیا به محض اینکه تهمت به شما زد و این پخش شد، دیگر شما می توانید آن را جمع کنید؟ به عنوان نمونه می توانید بگویید که آقا اشتباه اسمی بوده؟

به قول معروف تا «شلوار حقیقت به نصفه بیاید، دروغ تمام فضا را گرفته»، یعنی نمی شود دیگر آن را جمع کرد به خاص در این قبیل پرسشها که اسلام به عنوان دین برتر به ما دستور داده که شما حق ندارید این اخبار را پخش کنید.

داستان حضرت علی (ع) در این مورد را شنیده اید؟ آمدن به پیغمبر خدا گفتند که یا رسول الله یک زن و مردی رفتند داخل یک خانه، خلیفه دوم بلند شد که برود، پیغمبر خدا گفت که نه، بنشین. ایشان حضرت علی را فرستاد، حضرت علی چشم هایش را بست و وارد منزل شد و با صدای بلند گفت که «یاالله» و در همان وقت آن افراد فرار کردند.

ایشان بعد از این اتفاق آمد نزد پیغمبر خدا و گفت که یا رسول الله من زمانی که چشمانم را باز کردم هیچ فردی را در آن منزل ندیدم. این یعنی حضرت علی کار اشتباهی کرد؟

آقای ابطحی این کودک خردسال بوده، مورد تفاوت دارد با مثال حضرت علی که گفتید.

نه، ببینید، ما می خواهیم بگوییم اصلا معلوم نیست تجاوز صورت گرفته باشد.

خبرگزاری ها و سایت های خبری معتبر کشور به نقل از پزشکی قانونی نوشتند که تجاوز تایید شده است است و ازاله بکارت صورت گرفته است.

یعنی فرزند کوچک را به طرق متفاوت نمی شود برطرف بکارت کرد؟ فقط باید تعرض جنسی صورت گرفته باشد؟ من رشته تحصیلی ام حقوق هست، من حقوق دان هستم؛ بنابراین می دانم نظر پزشکی قانونی جهت قاضی حجت نیست.

اما مادر فرزند خردسال افغانستانی می گوید که کودک را هنگامی که پیدا می کنند به بیمارستان می برند و در آنجا به اتاق عمل برده می شود چون خونریزی داشته است.

هرچیزی وارد بشود خونریزی ایجاد می کند، من نباید این ها را رسانه ای کنم، اگر بر اساس ورود «شیشه پپسی» بوده باشد چه؟

اگر به قول شما چنین هم باشد که گزارش پزشکی قانونی چیز دیگر می گوید، بازهم تعرض به این کودک خردسال صورت گرفته است.

پس تعرض هست، کودک آزاری هست. ما از کودک آزاری حتی به صورت معنوی هم ناراحتیم چه برسد به جسمی ولی این مورد را که هنوز ثابت نشده هست، آیا می گویید؟

من حقوقی صحبت می کنم، من خیلی با این پرسشها مسئله دارم. به عنوان نمونه همین مسئله مدرسه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران اول گفتند 40 دانش آموز بعد گفتند 16 دانش آموز بعد شد 7 تا الان هم شد هیچی.

پس براق سازی چه می شود؟

چرا در زمینه برجام به دنبال براق سازی نیستید؟

شما مدام به آقای ظریف از مجلس می گویید که محرمانه را بگویید.

بله، باید بگوید، دستور رهبری هست، اصل 75 قانون اساسی هست، قانون اساسی این را به ما می گوید. قانون اساسی می گوید معاهدات بین المللی باید به مجلس تقدیم شود.

همین تناقض است آقای ابطحی. چطور است که شما در مسئله برجام خواستار شفافیت هستید ولی در مورد این عنوان می گویید فلان شخص چون براق سازی کرده باید برکنار شود؟

الان که این مسئله را نداریم، شما رشته ات حقوق نیست و من باید با شما بحث کنم.

من دانشجوی حقوقم.

پس تمام دیگر، خودت می دانی.

نه نمی دانم.

ببینید رهبری دیدار داشته با مسئولان در زمینه آسیب های اجتماعی کجا گفتند همه چیز را بگویید؟

اما در زمینه مدرسه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به واسطه رسانه ای شدن عنوان رهبر معظم انقلاب دستور اکید دادند که با بانیان برخورد قاطع شود. ایشان نگفتند کسی که خبر را منتشر کرده هست، برکنار یا مجازات کنید.

بله باید برخورد شود. حالا رفته اند برخورد کنند؟ باید با تجاوزی که صورت گرفته است برخورد کنند ولی الان تجاوز صورت نگرفته هست. شاکی ندارد.

در زمینه همان مدرسه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران هم خود فرزند ها حاضر نشدند بروند آزمایش. به اندازه ای که فیلم مستهجن نشان داده و دعوت به مشروب ذلت کرده و به فساد فراخوانده که این ها هم جرم است باید مجازات شود ولی اگر لواط باشد آن جداست و حدشرعی دارد.

آقای ابطحی اما…

باید بروم. دیگر زیادی ات شد.

اعتمادآنلاین

واژه های کلیدی: مجازات | رسانه ای | رسانه ها | تجاوز به دختر | اورژانس اجتماعی | آسیب های اجتماعی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz